Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Hasarsızlık indirimi devam eder. Ancak, poliçe bitiş tarihinden itibaren her 30 gün için %5 zamlı prim alınır. Bu uygulamada alınacak en fazla zam yüzdesi %50’ dir.
Kasko Sigortası ile kendi aracınızda meydana gelen maddi zararları teminat altına almaktadır.
Trafik Sigortası ise, aracınızın üçüncü kişilere vereceği maddi ve bedeni zararları teminat altına alan ve yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır. Trafik Sigortası, sadece üçüncü kişilere verilen zararları karşılamakta olup, kendi aracınızın hasarını ödemez. Bu durumda, kendi aracınızdaki hasarın karşılanması için Kasko Sigortası yaptırılması gerekmektedir
Deprem sonrasında poliçe ve hasara neden olan depremin bilgileri ile ALO DASK 125 aranmalıdır.
İster kiracı, ister ev sahibi olun konut poliçesi yaptırabilirsiniz. Ev sahibiyseniz, hem eşyalarınızı hem binanızı güvence altına alabilir, kiracıysanız sadece eşya teminatı alarak eşyalarınızı yangın, su baskını, hırsızlık, deprem gibi pek çok riske karşı sigortalatabilirsiniz. Teminat detaylarını poliçenizden kontrol edebilirsiniz.
SGK'sı aktif olan 0-64 yaş arası her kişi faydalanabilir. Ayrıca 64 yaşını aşmış kişiler içinde sigorta şirketlerinin özellikli ürünlerinden faydalanabilirler.
Evet, poliçe satın alırken eş ve çocuklarınızı poliçenize dâhil edebilirsiniz. Mevcut poliçenize sadece yeni evlilik ile eş, yeni doğum ile çocuk eklenebilmektedir. Bunlar dışında poliçenizin vade ortasında ekleme yapılmamaktadır.

Çözüm için hala bir sorunuz var mı?

Bizi ziyaret edebilirsiniz. Mail gönderebilir ve bizi arayabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Westlife Sports Club/ Marina Yakuplu Beylikdüzü

Destek için Arayın:

(0212) 999 54 15
(0549) 626 03 00

Bilgi için Mail:

info@gulsoylarsigorta.com