Konut Sigortası

Gülsoylar Sigorta

Konut Sigortası

Kapsam &
Politikalar

Sigorta Politikalarına Gülsoylar Sigorta ile göz atın.

Uygun Ödeme Koşulları

Sizin için en uygun ödeme koşullarını sunuyoruz. Bize danışın.

Talepte bulunmak ister misiniz?

Gülsoylar Sigorta ile bir sigorta talebinde bulunmak için ve bilgi alın.

Konut Poliçesi Alırken Binanın Bedelini Nasıl Belirlemeliyim?

Konut poliçesinde bina bedelini saptarken yapılması gereken, binanın arsa değerini dışarıda bırakarak binanın yeniden inşa edilmesinin güncel maliyetidir. Çünkü hasar anında ödenecek olan tutar bu bedeli aşamaz. Sigortacılığın temel prensiplerinden biri uğranılan zararın ikame edilmesi, Sigortalıyı kara geçirici bir tazminat ödemesi yapılmamasıdır. Bu prensip ışığında Sigortalı binada meydana gelen bir hasarla binanın tamamen yıkılması durumunda dahi, arsa değerinde bir kayıp olmayacağı için, ödenecek tazminat binanın o arsa üzerine yeniden inşaa edilmesinin maliyetidir

Kiracıyım, Konut Poliçesi Yaptırabilir miyim?

İster kiracı, ister ev sahibi olun konut poliçesi yaptırabilirsiniz. Ev sahibiyseniz, hem eşyalarınızı hem binanızı güvence altına alabilir, kiracıysanız sadece eşya teminatı alarak eşyalarınızı yangın, su baskını, hırsızlık, deprem gibi pek çok riske karşı sigortalatabilirsiniz. Teminat detaylarını poliçenizden kontrol edebilirsiniz.

Konut Sigortası Hasar Ödemesi Nasıl Yapılır?

Poliçe sahibi sigortalının evinde hasar olması durumunda hasar bildirimi yapmak zorundadır. Hasar bildirildikten sonra, konut hasarı tutanağı tutulur. Daha sonra ise ekspertiz işlemleri gerçekleşir ve sigortalı ile sigorta şirketinin anlaşması durumunda hasar ödemesi yapılır.

Çözüm için hala bir sorunuz var mı?

Bizi ziyaret edebilirsiniz. Mail gönderebilir ve bizi arayabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Westlife Sports Club/ Marina Yakuplu Beylikdüzü

Destek için Arayın:

(0212) 999 54 15
(0549) 626 03 00

Bilgi için Mail:

info@gulsoylarsigorta.com